Telefon:

+90 532 519 01 57

Adres:

Egemenlik mahallesi 6108 sokak no 52 IŞIKKENT - BORNOVA -İZMİR

HİZMETLERİMİZ

AG NAKLİYAT
Komple Kargo Taşıma

Komple Kargo Taşımacılığı kapsamında AG NAKLİYAT Türkiye çapındaki geniş dağıtım ağı ile müşterilerinin kargo gönderilerini diledikleri noktalara tam zamanında taahhütlü teslimat yapmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda teslimat ve iade bilgileri hakkında kendi istekleri doğrultusunda en kısa zamanda ve en uygun yöntemle haberdar edilirler.

Detay

AG NAKLİYAT
Yurtiçi Komple Taşıma

Firmamız özel olarak taşınması gereken çok büyük hacimli ve ağır yükler için Türkiye'de hizmet veren değerli müşterilerinin açık yük yüklemelerini yapmakta ve her türlü taşıma servisi vermektedir. Büyük tonajlı yük taşımalarında birlikte haraket ettiğimiz armatörlerin desteğiyle temin edilerek , navlunun en iyi seviyeye getirerek , müşterilerimizin yüklerini hedef noktalara ulaştırmaktayız.

Detay

AG NAKLİYAT
K1 Yetki Belgesi

Deneyimli ve profesyonel ekibimizle, mallarınızın güvenle, süratle ve her an bilginiz dahilinde hedefine ulaşacağını garanti ediyoruz. Müşterilerimizin çıkarlarını nakliye aşamasının başında sonuna kadar temsil etmekteyiz AG NAKLİYAT olarak, tüm taşımalarınızda Sal Kasa Taşıma, teminatlı veya teminatsız yüklemelerinizde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Detay